"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" Karol Wyszomirski

Czy wiecie, jak wykorzystać biohacking w swoim życiu? Jeśli tak, to mam dzisiaj dla Was "Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" Karola Wyszomirskiego, który mówi o tym, jak poznać lepiej swój organizm oraz osiągnąć maksimum swoich możliwości fizycznych, psychicznych oraz intelektualnych. Tak więc, nie przedłużając, zapraszam na recenzję!


"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" Karol Wyszomirski
"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" jest drugą książką o biohackingu, w której autor przekazuje swoją praktyczną wiedzę na temat tego, jak zmienić swoje nawyki, po to, aby poczuć się lepiej, wyglądać lepiej, a także myśleć jaśniej i kreatywniej. Książka ta przedstawia aż 116 prostych i praktycznych metod, które optymalizują stan psychiczny i zmieniają jakość życia. Tak więc, z tego poradnika można dowiedzieć się tego jak za sprawą specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin nauki można pozbyć się wielu problemów zdrowotnych, zredukować zbędne kilogramy, uzyskać wysportowaną sylwetkę, zmniejszyć stres i świadomie zarządzać emocjami. Z tej książki można dowiedzieć się również tego jak mieć więcej energii, świetne samopoczucie, więcej motywacji oraz jak stać się bardziej kreatywną i produktywną osobą.

"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" Karol Wyszomirski
Poradnik ten, tak jak pierwsza część, jest napisany w bardzo prosty i przejrzysty sposób, różni się tylko tym, że znajduje się w nim więcej tekstu. Dzieli się na trzy części: pierwszą dotyczącą podstawowych informacji o biohackingu i metabiohacku, drugą opisującą poszczególne problemy i odpowiednie sposoby ich naprawy oraz trzecią opisującą aktywność fizyczną. Najbardziej zainteresowała mnie druga część, a szczególnie zawarte w niej przeróżne metody dotyczące zdrowia i stylu życia, które są wypunktowane oraz szczegółowo opisane, dzięki czemu lepiej przyswoiłam wiele ważnych informacji. Jak dla mnie najbardziej przydatny okazał się rozdział dotyczący stresu, bo opisuje on bardzo przydatne wskazówki dotyczące radzenia sobie z nim takie, jakie jak głębokie oddechy wykonywane w określony sposób. Ogólnie książka ta poszerzyła moją wiedzę na temat biohackingu i z pewnością co jakiś czas będę do niej wracać, aby lepiej i skuteczniej wykorzystać opisane w niej metody dotyczące zdrowego stylu życia.

"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" Karol Wyszomirski
"Biohacking 2. Przewodnik dla zaawansowanych" jest bardzo przydatnym poradnikiem, który przeczytałam z wielkim zainteresowaniem. Polecam go każdemu, kto jest już po lekturze "Biohacking. Przewodnik dla początkujących" i chce poszerzyć swoją wiedzę na temat biohackingu. Książka ta może każdemu pomóc wdrożyć pozytywne zmiany w swoim życiu, dzięki którym zgubicie zbędne kilogramy, poprawicie swoją kondycję, zdrowie psychiczne, fizyczne oraz będziecie lepiej radzić sobie ze stresem.


10 komentarzy:

„Zima w Małej Przytulniej” Magdalena Witkiewicz

Ile już świątecznych książek macie za sobą? Ja właśnie mam na koncie pierwszą i jest nią „Zima w Małej Przytulniej” Magdaleny Witkiewicz. Si...