"Ucieczka" Ada Nowak

Dzisiaj zaprezentuję Wam książkę, o bardzo oryginalnej miłości, takiej, która można powiedzieć, że zmienia całe życie. "Ucieczka" Ady Nowak jest romansem z elementami sensacji. Już sam tytuł wskazuje na to, że w tej książce wiele się dzieje. Jeśli jesteście ciekawi, do jakich nieprawdopodobnych rzeczy może być zdolna zakochana kobieta, to zapraszam do czytania!


"Ucieczka" Ada Nowak

Marta ma poukładane, nudne życie, w którym nic szczególnego się nie dzieje. Niedawno zaczęła pracę, z której nie jest zbyt zadowolona, czyli jest terapeutką w oddziale więziennym, gdzie leczy uzależnionych osadzonych. Jednym z nich jest przystojny, kulturalny i inteligentny Adam. Marta wierzy mężczyźnie, który twierdzi, że nie dopuścił się zarzuconych mu czynów, czyli zbrodni. Zaczyna też czuć do niego coś więcej... Czy ta znajomość zmieni życie Marty na zawsze? Czy może zaufać Adamowi? Co z tym wszystkim wspólnego mają wydarzenia z przeszłości?

W książce występuje narracja trzecioosobowa. Rozdziały są długie, ale przyjemny styl pisania autorki sprawia, że książkę czyta się szybko. Akcja dzieje się w czasach współczesnych (również panuje tam pandemia). A co do treści, to zacznę od tego, że działo się w tej książce dużo nieprawdopodobnych zdarzeń, które raczej nie wydarzyłyby się w realnym życiu. Główna bohaterka, pomimo tego, że jest panią psycholog, która powinna być rozważna i rozsądna, jest niestety (albo i stety) naiwna i podejmuje się bardzo niebezpiecznego ryzyka, które dotyczy całego jej życia. Z drugiej strony można ją zrozumieć, ponieważ ma nudne życie, w którym i tak nie ma za bardzo nic do stracenia, ponieważ nie ma nikogo bliskiego, ma za to pracę, za którą nie przepada i jest zakochana, więc nie myśli racjonalnie. Mimo wszystko nie można się nudzić w trakcie czytania, bo ciągle coś się dzieje. W książce tej jest dużo namiętności i erotycznych scenek. Nie brakuje również elementów sensacji, którym towarzyszą czasami brutalne wydarzenia. Czytając tę książkę, można się dużo dowiedzieć o życiu na pustyni, o zwyczajach Berberów i wielu innych egzotycznych rzeczach. 


"Ucieczka" Ada Nowak

"Ucieczka" Ady Nowak, jak dla mnie, pomimo wielu nieprawdopodobnych zdarzeń, jest przyjemną książką, przy której można się zrelaksować. Nie jest to, może najlepszy romans, jaki czytałam, ale mimo to miło spędziłam przy nim czas. Polecam tę książkę osobom, które lubią powieści pełne namiętności, którym towarzyszy niebezpieczeństwo i ryzyko.


73 komentarze:

 1. Najważniejsze, że jest przyjemna w odbiorze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi


  1. Hi everyone I'm Mrs ALEKSI TAISIYA, My husband divorced me 2 years ago to live with another woman and I have tried to have him back but I could not, so I tried to do many things to get him back and he refuse to come back. One faithful Friday morning, I visit a forum for tips on how to get your ex back and there I saw a lady testifying on how Dr AKHERE helped her to get her husband back after he was tied down with a spell by another woman. Although I never believed in spiritual work I reluctantly tried him because I was desperate and I contact him and explain my problems to him, to my greatest surprise Dr AKHERE helped me to bring back my husband after 5days and now my relationship is more perfect just as he promised. Getting your ex back permanently does not only bring back someone you love but it will also re-unite your lover's feelings. My husband now treats me like a Queen and always says he loves me all the time. If you are passing through difficulties in your relationship, Doctor AKHERE can help solve marital problems, restore broken relationships and do some other things. I can assure you he's highly potent and reliable. Email him for urgent help [AKHERETEMPLE@gmail.com ] or +2349057261346 .

   Usuń
 2. Książka już na mojej półce, ale jeszcze nie miałam okazji jej czytać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Być może, kiedyś trafi w moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Parece un gran libro. Gracias por la reseña te mando un beso

  OdpowiedzUsuń
 5. 🌸ξξ (∵❤◡❤∵) ξξ · ¯ · ♩ ¸Great book¸ ♪ · ¯ · ♫ ♬ ♫ ℒ ♡ ⓥℯ🌸

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie lubię romansów, więc sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na tę książkę właśnie czekam, ale za dużo po niej się nie spodziewam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nie spodziewałam i dzięki temu się nie zawiodłam 😀

   Usuń
 8. Czyli jako takie guilty pleasure może się ta książka całkiem nieźle sprawdzić. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe, chyba bym się skusiła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto się skusić, może akurat by Ci się spodobała 😊

   Usuń
 10. Tak jak kotek nie czytałem :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Od czasu do czasu mam ochotę na taką książkę

  OdpowiedzUsuń
 12. Zaintrygowałaś mnie swoją recenzją. Chyba skuszę się na tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto przeczytać, może akurat Ci się spodoba 😊

   Usuń
 13. Lubię czasem przeczytać jakiś romans, więc może i ten kiedyś przeczytam. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem ciekawa Twoich wrażeń, jeśli uda Ci się go przeczytać 😊

   Usuń
 14. Jakiś romans od czasu do czasu jest mile widziany :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Myślę, że to dobra lektura dla zabieganych.

  OdpowiedzUsuń
 16. To zdecydowanie książka dla mnie. Lubię takie :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Przyjemna 😊 więc można wybaczyć nierealność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio miałam różne książki, niektóre bardzo niemiłe i wkurzające więc z chęcią się odprężę

   Usuń
  2. Przy tej książce na pewno Ci się uda odprężyć ;)

   Usuń
 18. Myślę, że mi się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Brzmi ciekawie, lubię kryminały, więc elementy sensacyjne mnie przekonują :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie na pewno spodoba Ci się ta książka 😊

   Usuń
 20. Zapowiada się ciekawie :)
  Pozdrawiam
  http://artidotum.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Very interested article! Have a great evening! 🐥🐇🐣

  OdpowiedzUsuń
 22. Ciekawa byłam kiedy zaczną się pojawiać książki "w czasach pandemii" :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już druga książka w tych czasach, jaką czytam😀

   Usuń
 23. Brzmi ciekawie. Nie wiedziałam że już o pandemii w książkach piszą

  OdpowiedzUsuń
 24. Myślę, że zaciekawiłaby mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapowiada sie jako taki nietuzinkowy, naprawdę relaksujący romans :-)

  OdpowiedzUsuń
 26. Lektura w sam raz na kolejny długi weekend, który już za miesiąc :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak szybko się ją czyta, że można ją przeczytać i w krótki weekend 😀

   Usuń
 27. Mnie niestety do niej nie ciągnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. książka na dojazd do pracy!

  OdpowiedzUsuń


 29. Hi everyone I'm Mrs ALEKSI TAISIYA, My husband divorced me 2 years ago to live with another woman and I have tried to have him back but I could not, so I tried to do many things to get him back and he refuse to come back. One faithful Friday morning, I visit a forum for tips on how to get your ex back and there I saw a lady testifying on how Dr AKHERE helped her to get her husband back after he was tied down with a spell by another woman. Although I never believed in spiritual work I reluctantly tried him because I was desperate and I contact him and explain my problems to him, to my greatest surprise Dr AKHERE helped me to bring back my husband after 5days and now my relationship is more perfect just as he promised. Getting your ex back permanently does not only bring back someone you love but it will also re-unite your lover's feelings. My husband now treats me like a Queen and always says he loves me all the time. If you are passing through difficulties in your relationship, Doctor AKHERE can help solve marital problems, restore broken relationships and do some other things. I can assure you he's highly potent and reliable. Email him for urgent help [AKHERETEMPLE@gmail.com ] or +2349057261346 .

  OdpowiedzUsuń

"Wielbiciel" Charlotte Link

Kto z Was nie narzeka na brak powodzenia? Dla jednych wielbiciel to ktoś, kto sprawia nam przyjemność, a dla innych może być to ktoś natrętn...