"Zła siostra" Sam Carrington

Macie rodzeństwo? Jeśli tak, to z pewnością może Was zainteresować thriller, który zamierzam Wam dzisiaj zaprezentować. Jest to "Zła siostra" Sam Carrington. Ja sama mam dwie siostry, ale na szczęście żadna z nich nie jest zła, tak więc zwróciłam uwagę na ten tytuł. Czyją siostrą jest tytułowa siostra tej książki i dlaczego jest zła? Zapraszam na recenzję!


"Zła siostra" Sam Carrington
Connie Summers jest psychologiem, który chce pomóc w pokonaniu lęku swojej pacjentce Stephanie Cousins bojącej się o swoje życie. Niestety nie zna ona całej prawdy o swojej pacjentce, która przez bardzo burzliwą przeszłość musiała zmienić swoje imię i tak naprawdę nie nazywa się Stephanie. Okazuje się, że obie kobiety dużo łączy, ponieważ Summers też nie jest prawdziwym nazwiskiem Connie... Podczas sesji terapeutycznych Stephanie otwiera się i opowiada o swojej traumatycznej relacji z bratem. W Connie życiu też zdarzały się nieprzyjemne zdarzenia, więc i ona teraz musi zmierzyć się ze swoją mroczną przeszłością. Pewnego dnia na podmiejskiej drodze zostaje znalezione okaleczone ciało, które ma na zakrwawionej dłoni wypisane prawdziwe imię i nazwisko Connie... Kto dopuścił się tej okropnej zbrodni i co z tym wszystkim ma wspólnego Connie?

"Zła siostra" Sam Carrington
W książce narracja prowadzona jest w trzeciej osobie. Rozdziały są krótkie i potrafią wciągnąć, tak więc szybko się je czyta. Występują głównie rozdziały opisane z perspektywy Connie oraz detektyw Wade, która bierze udział w opisanym śledztwie. Podczas czytania można też spotkać rozdziały, w których cofamy się do przeszłości. Książka ta potrafi bardzo wciągnąć i zainteresować, czasami nawet trzyma w napięciu. Śledztwo prowadzone w niej było trudne do rozwiązania, bo czasami pojawiały się mylne tropy i zwroty akcji. Dotyczyło ono dalekiej przeszłości, która po wielu latach nie daje o sobie zapomnieć. Jak dla mnie jest świetny thriller, który potrafił mnie zaskoczyć i to nie tylko na końcu, kiedy to już wszystkie sekrety z przeszłości zostały ujawnione...

"Zła siostra" Sam Carrington
"Zła siostra" jest bardzo dobrym thrillerem z elementami sensacji, który potrafi wciągnąć, zaskoczyć i podnieść ciśnienie. Czyta się tę książkę bardzo szybko, wręcz można dla niej nawet zarwać noc. Tak więc, jeśli szukacie dobrego thrillera pełnego wrażeń, to ten będzie w sam raz!


30 komentarzy:

 1. Dobrym thrillerem nigdy nie pogardzę. Jestem na tak.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na thrillery zawsze jestem chętna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam rodzeństwo. Skoro jest to dobry thriller, to może go sprawdzę.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 4. Gracias por la reseña. Lo tendré en cuenta. Te mando un beso.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że ten thriller mógłby mnie zainteresować, zatem zapisuję sobie tytuł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, myślę że Ci się spodoba 😊

   Usuń
 6. Mam już na liście przeczytanych i podobnie, jak Tobie, ta książka mi sie podobała :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja również mam dwie siostry, a książkę bardzo chętnie bym przeczytała:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie sięgnę po tę książkę. Dzięki za jej polecenie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka idealnie wpisuje się w mój gust:) Będę o niej pamiętała:)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja nie mam rodzeństwa 😁

  OdpowiedzUsuń
 11. Też mam dwie kochane siostrzyczki, ale książkę z chęcią bym przeczytała :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że nie są złe 😀 bardzo polecam tę książkę 😊

   Usuń

"Faida. Prawo zemsty" Anna Tuziak

Dzisiaj będzie bardzo drapieżnie i niebezpiecznie, nie może być inaczej, bo mam dla Was recenzję romansu mafijnego! Jest nim "Faida. Pr...