"Kobieta gangstera" Katarzyna Mak

Czasami przychodzi taki czas, że nachodzi mnie ochota na przeczytanie jakiegoś dobrego romansu. Takim właśnie romansem, który należy do tych erotycznych, wydała mi się książka "Kobieta gangstera" Katarzyny Mak. Jest to druga część bardzo intrygującej serii, na której recenzję Was zapraszam!


"Kobieta gangstera" Katarzyna Mak
Nela nie chce znać Kostka po tym, czego się o nim dowiedziała... Niestety niezbyt dobrze jej to wychodzi, ponieważ nie należy on do facetów, o których tak łatwo jest zapomnieć. Kostek robi wszystko by ją odzyskać i w końcu mu się to udaje, chociaż wie, że tak na prawdę decyduje się na związek bez przyszłości. Czy Nela dobrze robi, że daje mu kolejną szansę? Jedno jest pewne. Czeka ją dużo zmian i poświęceń. Czy będzie ona na nie gotowa? Z czasem oboje przekonują się o tym, że nie ma sensu ukrywać swojego związku. W końcu Nela zaczyna nową pracę, która prowadzi do niemiłych niespodzianek w postaci bardzo niebezpiecznego miejsca...

"Kobieta gangstera" Katarzyna Mak
W książce występuje narracja pierwszoosobowa. Czyta się ją szybko, rozdziały są krótkie, w każdym z nich opisane są losy bohaterów widziane przemiennie z perspektywy Neli i Kostka. Przyznam szczerze, że zanim sięgnęłam po tę książkę, nie wiedziałam, że jest ona drugą częścią serii o przygodach tych dwojga. Zorientowałam się dopiero o tym, czytając początek, w którym można było się domyślić, że jest to ciąg dalszy jakiejś historii. Mimo to myślę, że nieznajomość pierwszej części nie stoi na przeszkodzie w zrozumieniu fabuły drugiego tomu, chociaż myślę też, że lepiej byłoby przeczytać pierwszy, aby jeszcze lepiej wczuć się w losy bohaterów. Ogólnie jest to przyjemny romans, w którym występują wątki obyczajowe oraz erotyczne scenki. Bohaterowie książki są bardzo od siebie różni. Nela jest młodą dziewczyną, która chce stworzyć z Kostkiem szczęśliwą rodzinę (a przynajmniej jej namiastkę), taką, w której sama się wychowała. Jednak Kostka życie już od dziecka nie rozpieszczało i nie wie, jak to jest mieć kochającą rodzinę. Koniec książki trzymał mnie w napięciu, był trochę niebezpieczny, drastyczny i jak dla mnie mało satysfakcjonujący. Według mnie nie wszystkie sprawy zostały wyjaśnione, tak jakby zapowiadała się kolejna część, w której mam nadzieję, że już wszystko wskoczy na właściwe miejsce i ogólnie skończy się po mojej myśli, czyli będzie szczęśliwe zakończenie.

"Kobieta gangstera" Katarzyna Mak
"Kobieta gangstera" jest bardzo ciekawym romansem erotycznym, którego miałam okazję przeczytać. Żałuję, że wcześniej nie sięgnęłam po pierwszą część, być może wtedy jeszcze bardziej by mi się spodobał ten tom. Mimo to uważam, że bardzo miło spędziłam czas z tą książką. Miłosno-erotyczne scenki przeplatały się z dramatycznymi i niebezpiecznymi wątkami, tak więc książka ta nie opisuje monotonii, tylko pełnej wrażeń historię miłosną. Jeśli lubicie takie klimaty, to z pewnością przypadnie Wam ona do gustu.

32 komentarze:

 1. Coś dla mojej przyjaciółki na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam jeszcze okazji czytać tego romansu, ale lubię tego typu klimaty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mam nadzieję, że się nadarzy taka okazja😊

   Usuń
 3. Póki co nie ciągnie mnie do tego gatunku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gracias por la reseña. Te mando un beso.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gracias por la reseña. Te mando un beso. https://enamoradadelasletras.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Póki co tego typu historie trochę mi się przejadły, ale kot na zdjęciu jak zwykle super :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To książka, zupełnie nie dla mnie, więc sobie odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ostatnio mafijnie się zrobiło u Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak trafię na tom pierwszy to przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba nie do końca mój typ książek, jakoś mnie romanse z gangsterami nie kuszą :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dawno już nie czytałam tego rodzaju książek.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja i tematyka gangsterska nie idziemy w parze :p

  OdpowiedzUsuń
 13. Raczej się nie skuszę na tę książkę :(

  OdpowiedzUsuń

"Tajemnicza kobieta" Anna Ekberg

Dzisiaj przedstawię Wam książkę, której opis z okładki bardzo mnie zaciekawił. Uwielbiam kryminały o tajemniczych tytułach, w których też wy...